خدمات نصب کاشی و سرامیک استادکاران
طرح و اجرای انواع کاشی ، سرامیک و سنگ ، بازسازی

مدل چیدمان کاشی آشپزخانه با کاشی بین کابینتی و مخصوص آشپزخانه کاشی طرحدار تولید کاشی اصفهان در آشپزخانه ای با سبک کابینت کاری ایتالیایی .

انجام کلیه کارها توسط اکیپ استادکاران :
ارسال توسط اکبر کریمی

مدل سنگ آنتیک نصب شده در فضای بین کابینت مربع بزرگگ و کوچک لوزی :
ارسال توسط اکبر کریمی

اجرای سرامیک بین کابینت مدل بونو در فضای بین کابینت دیوار آشپزخانه بوسیله چسب کاشی خمیری یر روی کاشیکاری قدیمی .

کار اجرایی در منطقه لواسان :
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب و اجراس سنگ آنتیک مدل قیچی 2. 4 و 6 در فضای بین کابینت با چسب سنگ آنتیک بر روی کاشی قدیمی به مدل اجرایی مورد مشاهده :

کار اجرایی در منطقه یوسف آباد تهران : با تشکر از آقای عبیدی
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب سرامیک 60*60 بدون درز رنگ سوپر بلک با چسب کاشی خمیری بر روی کاشی قدیمی در فضای دیوار بین کابینت که با کابینت های جدید ست شده است :

کار اجرایی در منطقه پردیس بومهن با تشکر از مهندس باسخا :

گروه استادکاران دارای تخصص در زمینه نصب کاشی و سرامیک های پرسلان رکتیفا شده با بهترین کیفیت :

 
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب سرامیک طرح آنتیک برند بونو سایز 20/60 با چسب خمیری کاشی بر روی کاشی قدیمی  در فضای بین کابینت آششپزخانه :

کار اجرایی در منطقه سعادت آباد با تشکر از مهندس علی زاده :
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب سنگ آنتیک 10*10 طرحدار برجسته در فضای بین کابینت با چسب سنگ آنتیک خمیری :

کار اجرایی در منطقه بلوار میرداماد : با تشکر از آقای محمدی

 
ارسال توسط اکبر کریمی

استاد ابراهیم کریمی متخصص در زمینه معماری داخلی ، نصب کاشی و سرامیک و بازسازی واحدهای مسکونی و تجاری :

برای مشاهده نمونه کار های اجرایی گروه استادکاران به وب سایت رسمی شرکت مراجعه فرمایید :  www.kashikari.ir

 
ارسال توسط اکبر کریمی

مدل کاشیکاری آشپزخانه با مدل کاشی ساده و طرحدار سه بعدی
ارسال توسط اکبر کریمی
ارسال توسط اکبر کریمی

مدل کاشی بین کابینت با کاشی 33 در 60 کارخانه تبریز کرابن پراکت شده رنگ قهوه ای ، نصب شده با چسب کاشی خمیری بر روی کاشی قدیمی در فضای ما بین کابینت اشپزخانه :

کار اجرایی در منطقه پاسداران خ ساقدوش ، پروژه 15 واحدی مهندس کلانتری :

قیمت کاش به ازای هر متر مربع 50000 تومان ، هزینه چسب و مواد بندکشی در حدود متر مربعی 10000 تومان و هزینه اجرا بستگی به چیدمان و سایز آشپزخانه متغیر میباشد  .

 
ارسال توسط اکبر کریمی

کاشی بین کابینت رنگ مشکی با حاشیه ورساچه در دیوار آشپزخانه ست شده با کاینت و رنگ کابینت ها و طرح گچبری سقف آشپزخانه :

کار اجرایی در منطقه آریا شهر با تشکر از آقای جعفری .
ارسال توسط اکبر کریمی
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب سرامیک طرح اسپانیایی در فضای بین کابینت آشپزخانه و دیوار آشپزخانه با چسب کاشی خمیری بر روی کاشی قدیمی :

توضیح در مورد قیمت هر متر مربع این مدل سرامیک اینکه در بازار بسته به درجه بندی و میزان خرید شما قیمت هر متر مربع به طور متوسط در حدود 28000 تومان میباشد و هزینه نصب بستگی به جا و متراژ کار متغییر میباشد . برای مشاوره درباره برآورد قیمت با شماره استاد علی کاشی تماس حاصل نمایید 09127958825:

 
ارسال توسط اکبر کریمی

مدل اجرایی سرامیک آنتیک با سایز 20 *60 طرح اسپانیایی که با چسب کاشی خمیری  بر روی سنگ قدیمی نصب شده است ، کار اجرایی در خ دولت - نبش خ سنجابی مغازه آرایشگری مردانه آقای خسروی :
ارسال توسط اکبر کریمی

مدل کاشی بین کابینت آشپزخانه با کاشی آنتیک 20*60 طرح اسپانیایی ، کار اجرایی در منطقه شهرک بروجری :
ارسال توسط اکبر کریمی

مدل کاشی بین کابینت با کاشی 30*60 سمنان طرح آنتیک ، کار اجرایی در منطقه شهران خ طالقانی :
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب سرامیک طرح آنتیک با سایز 20*50 با چسب کاشی خمیری بر روی کاشی قدیمی در فضای بین کابینت اشپزخانه ، کار اجرایی در منطقه شهر  ری محله دولت آباد :

جهت دریافت کاتالوگ کامل عکس های کاشی ، سرامیک و سنگ آنتیک اجرا شده با شماره تلفن 021-33874135 هماهنگ نمایید . ارسال با پیک در سراسر تهران و ارسال با پست پیشتاز به تمام شهرستان ها : تعداد عکس ها 502 عکس ، با قابلیت زوم و چاپ

 
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب سرامیک چین درجه یک بر کف آشپزخانه با گل 120 *120 در وسط آکس کف آشپزخانه توسط نصاب کاشی و سرامیک گروه استادکاران و نصب سنگ آنتیک در فضای بین کابینت با چسب سنگ آنتیک و تکمیل کابینت و لمینت کف کار اجرایی توسط گروه استادکاران در منطقه اراج خ گلزار ، با تشکر از آقای رنجبر :

یک نمونه از سرامیک های با کمترین نقص وارداتی به ایران که بصورت بند کیپ و یک سطح اجرا می شود و برای بند کشی از پودر های بند کشی هنکل استفاده شده است :

تک گل سرامیک از نمای نزدیک :

نصب سنگ آنتیک طرح پازل صاف با گل و سنگ های سه بعدی در دیوار آشپزخانه با چسب کاشی بر روی کاشی قدیمی :

 

 
ارسال توسط اکبر کریمی

کاشی بین کابینت مدل جدید با سایز 30 در 60 به مدل آنتیک طرح گراسپان ساخت ایران ست شده با کابینت : کار اجرایی با چسب کاشی و نصب کاشی جدید بر روی کاشی قدیمی در منطقه فرمانیه خ لنگرودی : با تشکر از دکتر نجفی

 
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب کاشی بین کابینت و دیوار آشپزخانه با کاشی 15 در 45 و کاشی 30 در 45 خزر به مدل آنتیک با تک گل های ست شده برای این مدل کاشی در اشپزخانه : نصب با چسب بر روی کاشی قدیمی در منطقه خ پاسداران :

نمونه تک گل 30*45 از نزدیک :

نمونه تک گل 15*45 از نزدیک
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب سرامیک طرح سنگ آنتیک سه بعدی امارات در دیوار آشپزخانه و فضای بین کابینت آشپزخانه با چسب کاشی خمیری بر روی کاشی قدیمی ، یک نمونه از کارهای کاشی شیک برای فضای بین کابینت و دکور آشپزخانه شما  : کار اجرایی در منطقه قیطریه تهران با تشکر از آقای آشتیانی :

 

 
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب سرامیک طرح آنتیک اسپانیایی با ابعاد 10 * 50  سه بعدی با چسب کاشی خمیری بر روی کاشی قدیمی به مدل مورد مشاهده در آششپزخانه ساختمان 20 واحدی آقای شعبانی در منطقه هروی تهران :

 قیمت فروش این نوع سرامیک ها در بازار  60000 تومان میباشد و قیمت نصب نیز بستخ به متراژ و نقشه آشپزخانه به ازای هر آشپزخانه حدود 250000 تا 300000 تومان میباشد. قیمت چسب نیز به ازای هر کالن 12 کیلویی 120000 تومان میباشد با این توضیح که برای هر متر مربع 4 تا 5 کیلو چسب نیاز دارد .

برای مشاوره خرید با شماره 09123091170 تماس بگیرید .
ارسال توسط اکبر کریمی

نصب سرامیک 30 در 90 در کف آشپزخانه با کاشیکاری بین کابینت به سایز 30 در 60 به رنگ قرمز که قرار است با کابینت ها ست شود . با تشکر از طراح محترم مهندس کبریایی :

 

 
ارسال توسط اکبر کریمی

اجرای سرامیک آنتیک با رنگ قهوه ای در دیوار دکوراسینو داخلی خانه با چسب بر روی دیوار رنگ شده قدیمی:

کار اجرایی در منطقه کیان شهر با تشکر از اقای افتاده :

 

 
ارسال توسط اکبر کریمی

مدل کاشیکاری دیوار آشپزخانه با کاشی 30 در 60 طرح سنگ به همراه تکگل های ست شده با کاشی اجرا شده در منطقه مجیدیه تهران و با تشکر از آقای بازقندی :

عکس قبل از بندکشی:

نمونه تک گل از نمای نزدیک :

طریقه و روش نصب با ستفاده از چسب کاشی خمیری فورتکس بر روی کاشی قدیمی :

عکس بعد از بندکشی و پر کردن درزهای کاشی ها :
ارسال توسط اکبر کریمی

اجرای سرامیک 15*15 البرز نخودی در فضای بین کابینت و دیوار آشپزخانه منرل مهندس باقرزاده در منطقه شهرک غرب تهران :

فضای بین کابینت آشپزخانه :
ارسال توسط اکبر کریمی

سنگ آنتیک حصیری در فضای بین کابینت :
ارسال توسط اکبر کریمی

تصاویری از اجرای کاشی آشپزخانه ساختمان مهندس اشرفی با اجرای کاشی 30*60 پارس به ترکیب رنگ کاشی سفید و کاشی قرمز و تک گل های اجرایی در میانه کار به طوری که در فضای بین کابینت قرار گیرند عملیات نصب با چسب کاشی به رو ی دیوار سیمانکاری شده صورت می گیرد ، سرامیک کف سرامیک 30*60 گرانیتی پارس :

 
ارسال توسط اکبر کریمی

کاشی اجرایی بین کابینت 15*45 طرحدار برجسته با تکگل و تابلو های صفالی کار شده در فضای بین کابینت و دیوار آشپزخانه . یک نمونه کاشی مناسب از نظر طرح و ابعاد برای کاشی بین کابینت .

کار اجرایی در منطقه شهرک ژاندارمری :

بعد از نصب بدنه کابیننت ام دی اف و قبل از نصب کفی و درب کابینت ها :

نصب شده با چسب بر روی کاشی قدیمی ، مدت زمان لازم کمتر از یک روز کاری :

ارتفاع بین کابینت ها معمولاً 60 سانت میباشد .توصیه به کابینت کاران محترم می شود قبل از نصب کابینت های بالا دست ارتفاع مورد نظر را مد نظر داشته باشند و کابینت ها را طوری قرار دهند که قبل از انداختن کفی چوبی با ضخامت سه یا چهار سانتی ، فضایه 60 سانتی را به علاوه 1 یا 2 سانت بادخور برای کاشیکاری در نظر بگیرند و یکسری نکات دیگر که توضیح آنها در اینجا مفهوم نیست و باید در صورت امکان هماهنگی لازم بین کاشیکار و کابینت کار وجود داشته باشد.

نمونه کاشی از نزدیک:
ارسال توسط اکبر کریمی

کاشیکاری دیوار آشپزخانه با کاشی 25*40 که باند 8 سانتی نیز در کمر کار چرخیده شده است . کف آشپزخانه نیز شیب بندی شده و سرامیک 60*60  معمولی نصب شده است .

کار اجرایی در منطقه یوسف آباد تهران :
ارسال توسط اکبر کریمی

اجرای کاشی بین کابینت 30*60 طرحدار به رنگ سفید :یکی از نکات قابل توجه در انتخاب کاشی بین کابینت همخوانی رنگ کاشی با کابینت ها مییباشد . و با توجه به نظر  دکوراسیون داخلی کاشی بین کابینت ابعاد ریز تر توصیه میشود مانند ابعاد 10*10-   15*15    20*20 یا 20*30  ولی بعضی از افراد به دلیل بهداشتی بودن بیشتر و یکدست تر بودن کار کاشی با ابعاد بزرگ ان هم ابعاد دوست داشتنی 30*60 مینمایند که به طور کامل فضای استاندارد بین کابینت را که بین 55 تا 60 سانتی متر است را میپوشاند .

از نکات دیگر در اجرای کاشی بین کابینت میتوان به زمان نصب که بهتر است بعد از نصب کابینت به خصوص نصب بدنه و چهارچوب کابینت عملیات نصب کاشی صورت گیرد .

از نکات دیگر به راحتی کار و چسبی بودن کار میتوان اشاره کرد که در خانه های مبله شده نیز این کار با کمترین گرد و خاک انجام میشود : یعنی شما با خرج هزینه و زمان کم و بدون درد سر میتواند کاشی مدل جدیدتر را بر روی کاشی های قدیمی با چسب کاشی نصب نمایید کار نصب چندان سخت نمیباشد با کمی تجربه کاری و داشتن ابزار کار لازم میتوانید این کار را به سادگی انجام دهید ولی پیشنهاد ما این است که برای آرامش خیال کار خود را به استادکار ماهر بسپارید .

کار اجرایی در منطقه میرداماد میدان محسنی :

استاد حمید کریمی با 30 سال سن و تجربه کاری چندین ساله در حال پخش چسب کاشی بر پشته کاشی میباشد به این روش کار چسبی روش قاشقی یا کاردکی گویند معمولاً برای نصب کاشی های ابعاد بزرگ از روش شانه ای استفاده نمیشود.

 
ارسال توسط اکبر کریمی

کاشیکاری دیوار سرویس حمام به مدل کار مورد مشاهده با کاشی ابعاد 30*60 که شامل تک گل و باند های 8 سانتی میباشد که به صورت مورد مشاهده در دیوار حمام کار شده اند و سرامیک کف  سرامیک 20*20 میباشد:

کار اجرایی در منطقه یوسف آباد :

نمونه ای از همین مدل کار در سرویس توالت منزل:

نمونه همین کاشی اجرا شده در دیوار آشپزخانه دیواری که کابینت نصب نمیشود و وسایل آشپزخانه قرار نمیگیرد کف سرامیک 60*60 تبریز کرابن :

 

 
ارسال توسط اکبر کریمی

کاشیکاری آشپزخانه با کاشی 30*60 با ترکیب دورنگ و باند میانی در وسط کابینت :کار اجرایی در منطقه جنت آباد
ارسال توسط اکبر کریمی

کاشی بین کابینت اسپانیایی طرح سنگ برجسته با رنگبندی طرح سنگ و طرح زیبا برای دیوار های دکور و بین کابینت آشپزخانه : کار شده در منطقه رسالت خ هنگام :

 
ارسال توسط اکبر کریمی
موضوعات کاشیکاری
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی

خبرنامه وب سایت:

head>

دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما
آگهی رایگان - درج آگهی رایگان در پستگاه

amarg:
وبلاگ-پیج رنک گوگل-kashikari.loxblog.ir